Forum - Muziek - Gefeliciteerd....
Geplaatst door DynamoZQ woensdag 30 november -0001 om 19:46
DynamoZQ - zaterdag 22 oktober 2005 - 19:00 - VIP


Deze maand bestaat De Aardschok 25 jaar. Gefeliciteerd!
Opgericht door Eindhovense hardrockfans, kwam het eerste gestencilde blaadje uit. Alleen verkrijgbaar in De Effenaar.
Met de toenemende interesse in hardrock van muziekliefhebbers werd de oplage groter en groter. In de loop van de tijd werd de oplage te groot voor de hobbyisten, waardoor ze samengingen met het Duitse Metalhammer (vooral vanwege de drukkerij). Dat leverde wel grappige uit het Duits vertaalde artikelen op, waarbij de Eindhovense Aardschokredactie vaak tussen haakjes hun eigen commentaar leverde op de vaak matige interviews.
Vanuit de Aardschok werd in de loop van de tijd ook Aardschokdagen georganiseerd. De creme de la crema van metal- en hardrockbands traden op. Ook de Dynamo Open Air-organisatie is dezelfde als die van De Aardschok.
Tegenwoordig is alles gewoon weer Nederlands en met name Brabants. Prima interviews waar net iets diepgaander met de muzikanten gesproken werd en vooral door de mooie vormgeving. Wel loopt men nog een beetje achter t.a.v. internet, maar daar komt langzaamaan verandering in.
Ik ben altijd een trouwe lezer geweest. Samen met het UP-magazine is De Aardschok een blad om als Eindhovense muziekfan trots op te zijn. Congrates!
Eindhoven De Gekste!!!!!!!!
RobzQ - zaterdag 22 oktober 2005 - 19:12 - Admin
Sarcastro - zaterdag 22 oktober 2005 - 19:46 - Redactielid